NewsLt Drakonas.eu

VW Scirocco skinas

2008 m. gruodžio 25 d.Padangos Fizikos Progresas

Kadangi mes pasakėme mūsų pranešime spaudoje rugpjūčio 21-ąją, mes dirbome ties nauju padangos fizikos modeliu. Tai turi gerą matematinį pagrindą pajėgoms, kurias padanga gamina įvairiomis aplinkybėmis ir tikrai jaučiasi gerai, kad važiuotų, tokiu būdu mes esame labai patenkinti nauju modeliu. Nauja fizika ir planai VW Scirocco įkvėpė kažkokius kitus įvykius, kurie yra dabar svarbūs, kad gautų geriausią patirtį nuo atnaujinimo.

Didžioji dalis likusio išsivystymo yra kituose skyriuose:

- Padangos šildymas ir aušinimas
- AI vairuotojo pagerinimai
- Apribota sąrankos sistema
- Sustabdymo atnaujinimas
- VW stabilumo kontrolė

Mes dabar kalbėsime nedaug apie šituos daiktus, ir kai kuriuos iš mūsų planų. Prašom žinoti, kad jie yra tik planai, kadangi mes matome juos dabar. Planai gali pasikeisti, ir jie dažnai daro, tokiu būdu labai tikėtina, kad kai kurie daiktai, kuriuos Jūs perskaitote apačioje bus kitokie negu galutinis rezultatas.Padangos šildymas ir aušinimas

Kaip padangos modelis yra visiškai skirtingi, abu kontakto fragmente (trinamieji padariniai) ir taip pat būdas, kuriuo padanga reaguoja svoriams (nukrypimas priklausomai nuo oro slėgio ir šono kietumo), sena padangos šildymo sistema daugiau nedirbo tinkamai. Tokiu būdu mes bandėme naujus daiktus, tam tikru pasisekimu, bet šiuo laiku yra vis dar pastebimų svarstomų problemų, kurios turi būti surūšiuotos. Mes suradome tai neįmanomas tiesiog panaudoti seną šildantį modelį su kai kuriais pritaikytais skaičiais, kadangi mes tikėjomės. Kažkoks tikresnis atnaujinimas yra būtinas, kad suprastų teisingai šildymą ir padangų aušinimą.

AI vairuotojo pagerinimai

Tik neseniai, mes atradome, kad AI važiavo aplink per lėtai todėl, kad jie neįvertino pasiekiamo pagriebimo. Bet todėl, kad pasiekiamas pagriebimas priklauso nuo padangos naštos netiesiniame būde, pasirodo, kad daliai programavimo AI vairuotojams reikia mažos reorganizacijos. Daug bendruomenės narių mėgsta važiuoti su AI viename žaidėjo būde, tokiu būdu jiems svarbu važiuoti geru greičiu.

Apribota sąrankos sistema

Mes paminėjome prieš tai VW Scirocco bus mūsų pirmas automobilis su apribota sąranka. Bet kadangi laikas praėjo, tas planas pasikeitė nedaug. Mes supratome, kad apribotos sąrankos bus populiarus pasirinkimas internetiniams šeimininkams. Tai yra ypatybė, kurios dažnai prašydavo. Tai leistų žmonėms lenktyniauti kelių automobiliuose, kurie jaučiasi kaip kelių automobiliai (nesustingo ir nusileido), ir vis dar būti konkurencingas. Tokiu būdu mes nusprendėme, kad apribotos sąrankos turi būti pasirinkimu, kuris prisitaiko prie daugelio LFS automobilių. Pavyzdžiui, apribotame sąrankos būde, standartiniai kelių automobiliai tiktai leistų padangos spaudimą ir kojos piršto reguliavimą. LX6 / RAC / FZ5 klasė (LRF) taip pat leistų suspaudimui ir atšokimo apipurškimui vandeniu būti sureguliuotas greta išvykos aukščio ir reguliuojamų anti apsauginių rėmų (kai kuriais atvejais). Mintis leidžia tą patį reguliavimą, kurį Jūs galėjote padaryti ant tikro automobilio, nekeisdamas jokių dalių.Sustabdymas atnaujina

Kad įgyvendintų apribotą sąrankos sistemą, mums reikėjo kai kurių gerų standartinių sąrankų, rūšis, kurią šitie automobiliai turės tikrame gyvenime. Palyginti su dauguma LFS sąrankų šiuo metu naudojime, naujos numatytosios automobilių kelio sąrankos yra daug minkštesnės. Mūsų bandytojai pastebėjo, kad su naujomis sąrankomis kai kurie automobiliai gali būti truputį sudėtingi kartais, pavyzdžiui reguliuodami akceleratorių, darydami posūkius ar stabdydami į kampus. Tikrame gyvenime, sustabdymo geometrija yra suprojektuota, kad pagamintų antinėrimo padarinį po stabdymu ir antikresnas po pagreičiu. Tai iki dabar nebuvo LFS sustabdymo sistemose, bet dabar atrodo kaip svarbus išsivystymas, kad palaikytų realistines sąrankas.

VW stabilumo kontrolė

Ypatingą traukimo kontrolę, ir stabilumo kontrolės sistemos VW Scirocco vis dar turi būti užbaigtos. Mes neketiname padaryti tai taip sudėtinga ir valyta kaip tikros VW sistemos. Mes tikrai norime atgaivinti kai kuriuos iš naudingų padarinių tų sistemų, kurios gali pritaikyti atskirus rato stabdžius, kad padėtų automobiliui eiti, kur vairuotojas nori jo, kai daiktai pradeda pasprukti iš formos.

Mes tikimės, kad šis raportas apie pažangą duoda tam tikrą įžvalgumą to, kas tęsiama toliau. Kadangi Jūs galite pamatyti, kad yra vis dar svarbių daiktų, kurie bus užbaigti. Sunku žinoti, kaip ilgai padangos karštis ir sustabdymo atnaujinimas paims, tokiu būdu mes vis dar ne nesugebėsime įvertinti paleidimo datą.

Priminimas:
- nauja fizika bus nemokamas naujinimas visiems LFS vartotojams
- VW Scirocco bus pasiekiamas S1, ir S2 turintiems licenciją savininkams
Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Drakonas.eu
developed by: dragon.lt
TVS: ipyramid.lt
skype: Drakonas.eu
почта: info@drakonas.eu
телефон: +3706 417 95 68