NewsLt Drakonas.eu

VW Scirocco skinas

2008 m. gruodžio 25 d.Nauja Padangos FizikaMes esame patenkinti paskelbti, kad naujas padangos fizikos modelis yra šiuo metu išbandymo ir patobulinimo stadijoje.

Daug bendruomenės narių norėjo žinoti, kas įvyko paleidimui naujo VW Scirocco ir kodėl nebuvo jokių žinių apie tai. Yra priežasčių kodėl:


Tuo metu, kai mes dirbome ties Scirocco gruodį, mes suradome, kad mes negalėjome padaryti LFS pavyzdinės rankenos taip pat kaip tikro automobilio. Viena iš to priežasčių buvo, kad LFS padangos turėjo per daug pagriebimo, ir tai privertė vidinius ratus prarasti per daug naštos, darant posūkius. Bet tiesiog pagriebimo sumažinimas nebūtų buvęs geras metodas..., rezultatas bus tik tas pats senas LFS, bet žemesniais greičiais.

Mes nusprendėme ištyrinėti visiškai naują pagrindinį padangos modelį.

Kelias savaites tai buvo tik tyrinėjimas ir matematika popieriuje, tada ištesėjimas prasidėjo. Daug seno programavimo turėjo būti ištrinta ir išvalyta, kad leistų naują modelį plyšiui į jo vietą. Paskui buvo ankstyva patobulinimo stadija, pirmiausia pamatyta tiktai supirkėjų, tuo metu, kai svarbiausios svarstomos problemos buvo surūšiuotos. Per šį periodą mes nenorėjome padaryti bet kokių pranešimų apie tai, kas mes dirbome toliau, todėl, kad buvo galima, kad naujas padangos modelis iš tikrųjų neišsispres. Tai tikrai atrodė mažiau tikėtina, kadangi laikas tesėsi, kadangi daugiau problemų su senu padangos modeliu atvyko į paviršių. Naujas LFS padangos modelis turi gerą matematinį pagrindą būdui, kuriuo pajėgos yra pagamintos iš fizinės padangos valstybės, būdamos priežastis pagerinto apdorojimo ir jausmo su didesniu realizmu.

Po kažkurio laiko mes pasiekėme stadiją, kur mes jautėme, kad modelis buvo aiškus pagerinimas ant senos fizikos. Mes atnaujinome visas numatytąsias sąrankas, kad panaudotume realistines vertes, kurios bus surastos ant panašių realiojo pasaulio automobilių ir pagaliau išleido tai mūsų betos bandytojams. Jų nuosprendis yra vieningas: naujas padangos fizikos modelis daro automobilius daug geriau ir labiau realistinius važiuoti.

Yra gana mažai patobulinimo, kuris bus padaromas ir kiti automobilių fizikos aspektai atnaujinti. Taip pat traukimo kontrolė ir stabilumo kontrolė VW Scirocco vis dar turi būti atnaujintos. Tokiu būdu mes negalime dar duoti paleidimo datos. Ši žinutė spaudoje yra numatyta kaip raportas apie pažangą ir patikinti jus, kuris LFS bus geresnis, kai Jūs tikrai gausite atnaujinimą!

Priminimas:
- nauja fizika bus nemokamai atnaujinta visiems LFS vartotojams
- VW Scirocco bus pasie
kiamas S1, ir S2 licencij
ų savininkams

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Drakonas.eu
developed by: dragon.lt
TVS: ipyramid.lt
skype: Drakonas.eu
почта: info@drakonas.eu
телефон: +3706 417 95 68