NewsLt Drakonas.eu

VW Scirocco skinas

2008 m. gruodžio 25 d.VW Scirocco atidėtas
Sveiki Lenktynininkai.


Mums gaila paskelbti, kad VW Scirocco nebus išleistas šią savaitę kaip ir buvo  planuota. Deja mes negalime tęsti darbų kitą savaitę, pasirodė neįmanoma pasiekti reikalingą standartą pasiekiamu laiku.

 

Tai yra dėl dviejų priežasčių:

 

1) suderinami bandomieji testavimai turėjo daugiau klaidų negu buvo laukta. Nors neseni grafiniai pagerinimai dirbo labai gerai privačiame išbandyme, kai išleistas visuomenei ir išbandė šimtai žmonių, pasirodė, kad buvo problemų ant kai kurių grafinių kortelių. Vienas iš jų buvo išspręstas visiškai, o kitas buvo iš dalies taisytas. Yra taip pat svarstoma problema, kur LFS kartais sukelia sudužimą - tai nebuvo dar nuspręsta ir yra kažkokių kitų smulkių klaidų, kad surūšiuotų anksčiau, negu mes galėsime išleisti oficialią versiją.

 

2) Valymas ir Scirocco pabaiga užima daugiau laiko negu buvo laukta. Nors mes padarėme gerus pagerinimus neseniai iki ankstesnio pranešimo datos, buvo vis dar nepadarytų svarstomų problemų, kurios pasirodė sunkesnės taisyti negu buvo laukta. Tai yra ant mechaninės pusės ir elektroninės pusės. Mes bandome padaryti gerą imitavimą traukimo kontrolės sistemų ir stabilumo kontrolės sistemų, žinomų, kad yra labai gera VW automobilių ypatybė.

 

Mūsų tikslas padaro Scirocco mūsų pirmu automobiliu su labai apribotu sąrankos pasirinkimu. Planas priverčia tai turėti tiktai sąrankos pasirinkimą, kuris yra noriai pasiekiamas tikrame kelyje, einančiame Scirocco, pavyzdžiui: padangos spaudimas ir kojos piršto nustatymai. Tai reikš, kad lenktynės turi būti artimesnės negu paprastas ir pasitikėti vairuotojo įgūdžiu be reikalingumo ieškoti geriausias sąrankas.

 

Žinoma, tai reiškia, kad mes turime gauti sąranką, tiek gerą kiek galima, tokiu būdu tai palyginama su tikru automobiliu. Mes esame įsitikinę, kad  galime taisyti visas svarstomas problemas ir padaryti automobilį iš tikrųjų geru, kad važiuotume artimoje ateityje, bet kadangi įvairūs daiktai kurie turi būti padaryti, apims nežinomą laiką nes turėjome priimti sprendimą, kad atidėtume paleidimą iki kitų metų, užuot išleidę kažką skubėdami, kuris yra iš tikrųjų ne taip geras, kadangi tai gali būti.

 

Mes žinome, kad tai nuvils daugelį Jūsų, kas laukė ilgą laiką Scirocco ir mes apgailestaujame apie tai. Mes planuojame taisyti klaidas ir tęsti vystyti Scirocco sustabdymą ir elektroninio valdymo sistemas, duoti jums gerai istestuota 2009 pradžioje.

Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
© 2008 Drakonas.eu
developed by: dragon.lt
TVS: ipyramid.lt
skype: Drakonas.eu
почта: info@drakonas.eu
телефон: +3706 417 95 68